www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 811605
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Vásárolt alkatrészeket tartalmató adatbázis feldolgozása, kívánt információ kinyerése, ellenőrzése
  • Elektronikus aukciók, ártárgyalások előkészítésének támogatása
  • Rajzok, dokumentáció összegyűjtése, ellenőrzése
  • Külső és belső beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítói ajánlatok bekérése és értékelése
  • Speciális, sürgős igény esetén beszerzési forrás felkutatása
  • Problémás beszállítói számlák kezelése

Elvárások:

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, ipari termék- és formatervező mérnök, mérnök informatikus, közlekedésmérnök, villamosmérnök vagy egyéb műszaki tanulmányok
  • Minimum további 2 évig fennálló hallgatói jogviszony
  • Excel haladó szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: 8.30 - 17.00 minimum 25 óra / hét

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 800 Ft/óra, 4. hónaptól bruttó 900 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni hosszútávon a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.