www.cvonline.hu

Beszerzési Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1143698
lejárt

A Bilfinger IT  Hungary Kft. több évtizedes tapasztalatával a nagyipar – vegyipar, olaj- és gázipar, erőműipar, gyógyszeripar, autóipar – kivitelezéseinek ismert és elismert szereplője.

A  vállalat széles tevékenységi körével – gyárak, üzemek komplett szerelése, karbantartása szakipari munkával együtt – nemcsak Magyarországon, de Európa számos országában a nagyipari szektor állandó szolgáltatója.

Feladatok:

  • Beszerzés támogatása, ezen belül adatgyűjtés, elemezések készítése, ezekbe mind betanítunk!
  • A beszállítói törzsadatok naprakész kezelése illetve a megrendelések és a szerződések előkészítése
  • Egyéb irodai ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • Fontos lenne, hogy heti 30 órát el tudj vállalni, de ha 40-et az se baj :)
  • Kezeld magabiztosan az MS Office-t, főleg az Excel-t (táblázatok kezelése)
  • Elég ha mind emellett angolul vagy németül tudsz egy keveset kommunikálni

Diákmunkát csak nappali tagozatos jogviszonnyal tudsz elvállalni, de már 2016-tól a passzívosok is dolgozhatnak! :):)

Amit kínálunk

  • br 900 Ft/óra
  • Multinacionális vállalatnál szakmai tapasztalatot szerezhetsz, megismerheted a belső működési folyamatokat és ebben végig segítünk neked, mentorálunk!

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, és rendelkezel az elvárt tanulmányokkal, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után vagy e-mail-ben  E-mail cím megjelenítése címen.