www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1136150
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Beszerzési folyamatok jobb megismerését célzó akciók kidolgozása
  • Szerződések elektronikus tárolása projektben való aktív részvétel
  • Beszerzési  szabályozásokkal, előírásokkal kapcsolatos kommunikáció frissítése belső kollégák részére
  • Szerződés nyomtatás - mellékletek csatolása, szerződéses melléklet dokumentumtár kialakítása, dokumentumok frissítési folyamatára javaslat kidolgozása
  • Adatgyűjtés és elemzések szerződésekhez / tenderekhez
  • Adatbázisok karbantartása (szerződéses adatbázis, beszállítói adatbázis)

Elvárások:

  • Nappali (aktív vagy passzív) tagozatos hallagatói jogviszony
  • Számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő: H-P között heti 2-3 nap (20-25 óra) vállalása 8.00-17.00 között, rugalmas munkaidő

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszútávon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1250 Ft/ óra diákbér
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Beszerzési feladatokban és aktuális projektekben való részvétel
  • Multinacionális termelő vállalat beszerzési gyakorlatának megismerése
  • Céges buszjárat Budapestről

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest