www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1083860

Megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 500 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.
Feladatok:

  • SAP-ben megrendelés- (PO) számok generálása
  • Cikkszámok alapján újrarendelés intézése
  • Esetenként a beszállítókkal való kapcsolattartá
  • Aktív részvétel a beszerzési osztály adminisztrációs munkájában

Elvárások:
  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóba
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság, határozottság, talpraesettség
  • Minimum fél év munkaviszony, heti min. 3 munkanap vállalása napi 4 vagy 6 órában

Juttatások:
  • Bruttó 900Ft/óra
  • Utazási támogatás
  • Étkezési támogatás
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Előnyök:
  • Hasonló környezetben szerzett tapasztalat és SAP ismerete előny

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Érdekes és változatos feladatok várnak rád, ahol egy modern munkakörnyezetre, hosszú távú kilátásokra, vonzó jövedelemre és kiemelkedő juttatásokra találhatsz. Szívesen látnánk lapos hierarchiájú és nyitott, csapatorientált légkörű cégünknél. Bízunk benne, hogy örömmel fogadod gazdag és jövedelmező szakmai fejlődési ajánlatunkat.