www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1079086
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Beszerzési gyakornok munkatársat!

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges direkt anyagok beszerzése az előre meghatározott határidőre, az előre meghatározott egységáron.
  • Indirekt anyagok beszerzése.
  • A beszállítói megrendelések elkészítése és elküldése a beszállítók felé.
  • A megrendelések karbantartása az SAP rendszerben. PO és POR-ok indítása.
  • A megrendelések folyamatos nyomon követése, napi kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Beszállítói problémák kezelése, szükséges esetén az érintettek tájékoztatása, bevonása.
  • Az érintett gyártási folyamatok nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a gyártással, raktárral.
  • Az előírt készletszintek folyamatos nyomon követése, szükség esetén beavatkozás.
  • A beszerzéshez és a kiszállításhoz szükséges szállítások megszervezése, nyomon követése.
  • Kiszállításokhoz szükséges szállítási dokumentumok elkészítése, beszerzése, nyomon követése.
  • Munkakörben felmerülő ad-hoc problémák azonnali kezelése, hatékony megoldása.
  • Folyamatos közreműködés a részleg, gyár folyamatainak fejlesztésében (Lean AWO, 5S, stb.).
  • Együttműködés más részlegekkel, társosztályokkal.
  • Riportok készítése SAP-ból.
  • Ad-hoc megrendelések Planner/Buyer utasítása alapján.
  • Hiánylisták készítése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági szakirányon.
  • Minimum 24 óra munkavégzés egy héten.
  • Excel magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs, analitikus készség és precizitás.
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség, tanulásra való hajlandóság.
  • Incoterms-ek ismerete.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Fót)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!