www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1057698
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Most az egyik hazai és a közép-kelet-európai gáz-, olaj- és vegyiparban, valamint az energiaipari szektorban tevékenykedő Partner Cégünk számára keresünk gyakornokot!

Feladatok:

  • Felmerülő üzleti igények kezelése, megrendelés előkészítése beszerző kolléga támogatásával
  • Beszerzési folyamatok nyomon követése  SAP-ban;
  • Beszerzők napi munkájának segítése, ajánlatok bekérése, szerződéses egyeztetések, stb.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony ( passzív és évhalasztóknak is) 1-1,5évig
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Heti 16-24 munkaóra/hét vállalása (heti 2-3 munkanap)
  • Általános informatikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékost attitűd
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Korábbi gyakorlat, akár rövid szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Órabér: bruttó 800 Ft/óra
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!