www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1049848
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Tenderek előkészítésében való közreműködés (piackutatás, elemzések készítése)
  • Belső projektek támogatása
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Adatbázis kezelés, riportálás
  • Egyéb adminisztratív jellegű ad-hoc feladatok

Elvárások:

  • Nappali (aktív vagy passzív) tagozatos hallagatói jogviszony
  • Számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office)
  • Nagyfokú precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás
  • Energia, lelkesedés, gyorsaság és pozitív hozzáállás
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő: H-P között heti 2-3 nap (24 óra) vállalása 8.00-17.00 között

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki 4-5 hónapra el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft/ óra diákbér
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • Beszerzési feladatokban és aktuális projektekben való részvétel
  • Multinacionális termelő vállalat beszerzési gyakorlatának megismerése
  • Jó csapat, kíváló munka környezet

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest