www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1041779

Feladatok:

  • SAP-ben megrendelés- (PO) számok generálása
  • Cikkszámok alapján újrarendelés intézése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Aktív részvétel a beszerzési osztály adminisztrációs munkájában

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Juttatások:
  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén, betanulási időszak után béremelés

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: VIN-BESZ.

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8.00-17.00 között heti 3 vállalása Munkavégzés helye: Bicske (utazástámogatás)