www.cvonline.hu

Beszerzési Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1021885
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A Bilfinger csoport mintegy 70000 munkatársával világszerte elismert Engineering és Service konszern. A nemzetközi cégcsoport ipari szegmense - a teljes Bilfinger tevékenységi palettán belül - vezető szerepet tölt be az integrált ipari szolgáltatások területén, és az ipari létesítmények teljes életciklusára kínál átfogó megoldásokat. A Bilfinger IT Hungary Kft. mintegy 1000 munkatársával a magyarországi és az európai piac elismert szolgáltatója, és megrendelői részére teljes körű szolgáltatásokat kínál. A Cég budapesti központjába keres beszerzési gyakornokot.

Feladatok:

  • beszerzési folyamatok támogatása, adatgyűjtés, elemzések készítése
  • beszállítói törzsadatok naprakész kezelése
  • megrendelések és szerződések előkészítése
  • elemzések, kimutatások készítése, előkészítése
  • beszerzési folyamatban való részvétel
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 4-5 napban napi 6-8 órában történő munkavégzés

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • felsőfokú tanulmányok: Műszaki, Gazdasági, Kommunikációs vagy Nemzetközi tanulmányok
  • angol és vagy német nyelv kommunikációs ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint), kiemelten excel ismeret
  • precizitás, terhelhetőség
  • heti minimum 30 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Heti 40 órás ráérés
  • Félév vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • multinacionális társaság belső működésének megismerése
  • beszerzési, szerződéskötési gyakorlat szerzése

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, és rendelkezel az elvárt tanulmányokkal, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után.