www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1019510
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk beszerzési gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Szerződések regisztrálása
  • Postázás, szkennelés
  • Táblázatok szerkesztése
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 4-5 nap vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • Gazdasági tanulmányok folytatása
  • Heti 5 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!