www.cvonline.hu
Beszerzési gyakornok (Referenciaszám: PJ3705)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.12.
Hirdetés azonosító: 946741
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Beszerzési gyakornok

Feladatok:
- Projektek támogatása: adatgyűjtés, elemzés, döntés előkészítés
- Kisebb beszerzési témák önálló menedzselése felügyelet mellett
- Prezentációk készítése
- Szerződésmódosítások
- Hosszabbítások adminisztrációs kezelése template (minta) alapján

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan üzleti területen
- Középfokú angol nyelvtudás
- Heti minimum 30 óra vállalása irodai munkarendben minimum 1 évig
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
- Kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Karrierlehetőség

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.