Beszerzési gyakornok német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3803)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.25.
Jelentkezési határidő: 2015.08.01.
Hirdetés azonosító: 961363
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Beszerzési gyakornok német nyelvtudással

Feladatok:
- Megrendelések készítése, módosítása, törlése
- Megrendelések leszámlázása
- Beszerzési osztály munkájának adminisztratív támogatása
- Egyszerűbb riportok készítése

Elvárások:
- Felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok folytatása
- Heti 20, 30 vagy 40 óra vállalása hétköznapokon
- Magabiztos, folyékony német nyelvismeret
- Legalább középfokú angol nyelvismeret
- MS Office ismeret (fkeres, pivot tábla ismerete)
- IT termékek iránti érdeklődés
- Megbízhatóság, szorgalom, elkötelezettség

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.