www.cvonline.hu
Beszerzési gyakornok IT területen (Referenciaszám:PJ3070)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 836439
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Beszerzési gyakornok IT területen

Feladatok:
- Megrendelések készítése, módosítása, törlése
- Megrendelések leszámlázása
- Backorder management
- Beszállítókkal kapcsolattartás főleg e-mailben
- Egyszerűbb riportok készítése

Elvárások:
- Felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok folytatása
- Heti 40 óra vállalása hétköznapokon a nyári időszakban, majd rugalmas beosztás
- Stabil angol nyelvismeret
- Erős MS Office ismeret (fkeres, pivot tábla ismerete)
- IT termékek iránti érdeklődés
- Megbízhatóság, szorgalom, elkötelezettség

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.