www.cvonline.hu
Beszerzési gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 818192
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Beszerzési folyamat támogatása

 - Beérkező igények rögzítése, feldolgozása

 - Folyamatos kapcsolattartás helyi és külföldi kollégákkal és beszállítókkal

 - Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

 - Aktív hallgatói jogviszony gazdasági területen

 - Felsőfokú angol nyelvtudás, emellett más nyelv ismerete előny

 - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office magabiztos használata

 - Csapatmunka, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80921

PROFIL