www.cvonline.hu

Beszerzési gyakornok – diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1036027

Feladatok:

  • Beszállítókkal, áruházakkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon (információkérés, adatok pontosítása)
  • METRO akciós újság előkészítése, szerkesztése, javítása
  • Riportok készítése, adatbevitel és adatkarbantartás a rendszerben
  • A beszerző munkájának adminisztratív jellegű támogatása
  • Ad hoc feladatok (pl. szervezési, ügyintézői, stb.)
  • Részvétel egyéb területet illető projektekben, feladatokban

Elvárások:
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Legalább másodéves legyél
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban
  • Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói, magas szintű ismeretével rendelkezz
  • Hetente minimum 3 munkanapot (25 óra/hét) dolgozz nálunk

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, stabil munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

  • Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod. Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MET-BESZ.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 25-40 óra rugalmasan, hétfőtől péntekig 8-17 óra között,