Beszerzési és vevőszolgálati csoportvezető (Referenciaszám: PJ3604)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.20.
Hirdetés azonosító: 935048
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó berendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerzési és vevőszolgálati csoportvezető

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Speciális gyáregység beszerzési és vevőszolgálai csoportjának vezetése
- Gyáregység szintű mérőszámok teljesítése
- Nyitott vevői megrendelésállomány teljes életciklusának felügyelete
- Beszerzési tevékenység koordinálása, folyamatos alapanyagellátás biztosítása
- Megfelelő készletszint fenntartása
- Szállítmányozási folyamatok biztosítása a vonatkozó szabályozások betartása mellett

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Vevőszolgálati vagy beszerzési területen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat
- Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
- Minimum közép szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Haladó szintű számítógépes és adatbázis kezelési ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.