www.cvonline.hu

Beszerzési és Személyügyi ügyintéző Ref.995 (Somogy megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 924609
lejárt

Beszerzési, pénzügyi és személyügyi feladatok ellátására keresünk munkatársat német tulajdonú, autóipari termelő profilú Partnercégünk részére, az alábbi pozícióba:

Beszerzési-Személyügyi Ügyintéző Ref. 995

Feladatok:

  • A beszerzések lebonyolítása, pótalkatrészek, segédanyagok megrendelése
  • Alapanyag diszpozíció
  • Kapcsolattartás a vállalat külső könyvelőjével
  • Személyügyi feladatok, napi adminisztráció elvégzése
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal: termelés, pénzügy, Hr

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adott szakterületen szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Német középszintű nyelvismeret szóban és írásban
  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Somogy megye
  • Munkaidő: Napi 8 óra, hétfőtől-péntekig

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével ,, Beszerzési-Személyügyi ügyintéző Ref.995,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu