www.cvonline.hu
Beszerzési és számla ügyintéző (Referenciaszám: PJ4454)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1037766
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk fitalos csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Beszerzési és számla ügyintéző

Kiváló karrier lehetőség nemzetközi környezetben akár pályakezdő jelentkezők részére is!

Feladatok:
- Beszállítói ajánlatkérések feldolgozása, megrendelések készítése
- A számlákkal kapcsolatban felmerült problémák megoldása
- A belső rendszerben előforduló hibák felkutatása és javítása
- Beszállítókkal és belső ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
- Havi riportok és zárások készítése

Elvárások:
- Legalább középszintű végzettség
- Legalább közép szintű angol nyelvtudás
- Erős Excel ismeretek
- Jó kommunikációs készség, csapatjátékos hozzáállás
- Analitikus illetve vevőközpontú gondolkodásmód

Előny:
- Közép- vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
- Egyéb nyelv magabiztos ismerete (német, francia, holland)

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.