Beszerzési és nemzetközi kapcsolattartói asszisztens JO-1408-291980

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

Nemzetközi disztribúcióval foglalkozó, nagy múltú partnercégünk start-up leányvállalatához munkatársat keres a következő munkakörbe:

Beszerzési és nemzetközi kapcsolattartói asszisztens

Feladatok:

-          Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

-          Nagy-Britanniai partnerek beszerzéssel kapcsolatos támogatása

-          Termékek teljes körű menedzselése

-          Megrendelések, pénzmozgások kezelése

-          A termékek nyomon követése, információ-szolgáltatás telefonon és e-mailben angol nyelven

Elvárások:

-          Magabiztos, felsőfokú ANGOL nyelvtudás

-          0,5-2 év beszerzés, vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

-          Kiváló MS Office ismeretek

-          Motivált, eredményorientált személyiség

-          Kiváló kommunikációs képességek

-          Egyéb európai nyelv ismerete kimondott előnynek számít (olasz, holland, svéd, német)

Amit partnercégünk ajánl:

-          Attraktív bér és juttatási csomag

-          Kimagaslóan jó fejlődési, előrelépési lehetőség

-          Nemzetközi környezet

-          Modern, inspiráló irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol