www.cvonline.hu

Beszerzési és műszaki koordinátor

  • A hirdetés 880 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Üzemeltetési csoportja az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Új beszerzésű járművek behozatalának szervezése, koordinálása;
  • Gépkocsivezetők napi szintű irányítása, telefonos kapcsolattartás;
  • Az új járművekkel kapcsolatos ügyintézés, gyártókkal való kapcsolattartás;
  • Napi feladatokkal kapcsolatos adminisztráció, folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy műszaki végzettség előny);
  • Min. 0,5 éves munkatapasztalat fuvarozási, szállítmányozási, logisztikai, műszaki vagy jármű üzemeltetési területen;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Diszpécseri munkakörben vagy új autó behozatalában szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Alkalmazkodási készség, rugalmasság;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Állás adatai

Állás azonosító: 2013
Pozíció megnevezés: Beszerzési és műszaki koordinátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.12.26.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő