www.cvonline.hu

Beszerzési- és marketing vezető

  • A hirdetés 339 napja lejárt

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró gyártó- és forgalmazó cég
beszerzési- és marketing vezető pozícióra munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • A cég által forgalmazott teljes termékpaletta átfogó ismerete
  • A beszerzési és marketing terület átfogó irányítása
  • Az egyes részterületek monitoringozása, a hibásan működő folyamatok kiszűrése, újraszervezése, stratégiai fejlesztése
  • A beszerzési és logisztikai folyamatok lekövetésének irányítása SAP rendszerben
  • A beszerzési és logisztikai költségek felügyelete, optimalizálása
  • Kapcsolatápolás a bel- és külföldi törzsbeszállítókkal magyar/német/angol nyelven
  • Új beszállítók felkutatása, ártárgyalások lefolytatása, kondíciós megállapodások megkötése
  • Marketing stratégia kidolgozása
  • Hatékony marketing eszközök, arculati elemek bevezetése, fejlesztése
  • Piaci, konkurencia elemzések
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (vállalkozás, termelés, gyártás, tervezés, pénzügy)
  • Hatékony csapatmunka kialakítása és fenntartása

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves, hasonló munkakörben és pozícióban szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete és gyakorlata
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés, affinitás
  • Határozott, érdekérvényesítő, meggyőző kommunikációs képesség
  • Vezetői adottságok és jártasság
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • Fuvarszervezési tapasztalat előny!

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Jelentkezés: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázatát kérjük az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő