www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ÉS MARKETING ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

A Porfesték Kft. (Link megjelenítése, Link megjelenítése) a porfesték forgalmazás területén közel 20 éve tevékenykedő piacvezető cég Magyarországon.

Kifogyhatatlan energiával, precizitással rendelkező munkatársat keresünk, aki helytáll

 munkakörben

NAPI 8 ÓRÁBAN.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal, tárgyalásokon való reprezentáció, tolmácsolás
  • Megfelelő termékválaszték folyamatos és kedvező elérésének biztosítása
  • Készletgazdálkodás, tervezés, a forgási sebesség ellenőrzése
  • Kimutatások, statisztikák és előrejelzések készítése
  • Online marketingeszközök használata, kapcsolattartás kreatívokkal
  • Marketingstratégia kidolgozása a menedzsmenttel szoros együttműködésében
  • Alkalmanként rendezvények, utazások szervezése

Elvárásaink:

  • Tárgyalási szintű, magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, vállalatirányítási rendszer ismerete előny)
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Eredményorientált, elhivatott, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: 3200 Gyöngyös, Szurdokpart út 70-72.

Amennyiben szívesen vállalna munkát egy stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő vállalatnál és szeretne közreműködni sikerében, várjuk a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mailcímen.

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol