www.cvonline.hu

Beszerzési és logisztikai gyakornok

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Munka-, vagy diplomádhoz gyakorlati helyet keresel?

Logisztika szakirányon végezel vagy végeztél

Nálunk a helyed!!!

Feladatok:

  • Vevői megrendelések alapján fuvarok szervezése
  • Cikkszámok alapján termékek rendelése
  • Új beszállítók kiválasztásában aktív részvétel
  • Esetenként a beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Aktív részvétel a beszerzési osztály adminisztrációs munkájában

Elvárások:

  • Üzleti ANGOL nyelvhasználat írásban és szóban, NÉMET előny
  • Szakirányú tanulmányok vagy végzettség

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Gyál/Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol