www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 895 napja lejárt

Több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú Kft munkatársat keres

pozícióra angol vagy német nyelvtudással.

Főbb feladatok, munkák:

  • a folyamatos működéshez szükséges anyagok, eszközök, teljes körű beszerzése
  • anyag beszállítások nyomon követése, készletek ellenőrzése, figyelése, készletgazdálkodás
  • az aktuális gazdasági helyzet elvárásainak megfelelően folyamatoptimalizálás, készlet - és raktár optimalizálás;
  • a készletgazdálkodási folyamat dokumentálása, raktári beszerzések és kiadások felügyelete
  • beszállítási és logisztikai folyamatok elemzése, ellenőrzése, kalkulációk készítése
  • beszerzési folyamatok koordinálása, irányítása;
  • kapcsolattartás az importőrökkel és hazai beszállítókkal
  • készletgazdálkodással összefüggő hatósági előírások betartása illetve betartatása, változások figyelemmel kísérése
  • raktáros és anyagkönyvelő munkatársak felelős szakmai támogatása és irányítása;
  • beszerzésekhez kapcsolódó szállítások szervezése, nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás feltétel
  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • magasabb szintű számítástechnikai ismeretek ( irodai, készletgazdálkodási programok )
  • fejlett vezetői készség, jó kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés
  • terhelhetőség, rugalmasság, pozitív beállítottság
  • saját gépjármű

Előny, de nem feltétel:

  • több éves vezetői tapasztalat
  • azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol és német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés és juttatás
  • szakmai kihívást jelentő, igényes és összetett feladatok
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:  Biatorbágy / Budaörs iparterület  (Premier Outlet közelében)

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol