www.cvonline.hu

Beszerzési és készletgazdálkodási munkatárs

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Beszerzési és készletgazdálkodási munkatársat

keresünk!

Cégünk, egy 1997 óta stabilan fennálló, 100%-ban hazai tulajdonban álló vállalkozás, mely fő üzletágai a biztonsági ajtó gyártás, értéktárolók és egyéb épületelemek kereskedelme ill. zár- és alkatrész kereskedelem. Az említett üzletágak ellátáshoz számos beszállítóval rendelkezünk, több száz ill. ezer különféle nyersanyag és alkatrész folyamatos áramlásával. A feladat a nyersanyagok beszerzése, készletezése ill. a beszállítók versenyeztetése, folyamatos kommunikáció és együttműködés kialakítása.

A munkakör főbb vázlatpontokban az alábbiak szerint épül fel:

  • Beszállítók kiválasztása, ellenőrzése és versenyeztetése
  • Legoptimálisabb források és feltételek kiválasztása
  • A beszállító kiválasztás részben saját döntési terület, részben vállaltvezetéssel egyeztetve történik
  • Riportok és kimutatások készítése az egyes beszállítói területekről
  • Piac folyamatos ellenőrzése, alternatív szállítók, megoldások és innovációk felkutatása
  • Esetenként ártárgyalások lebonyolítása
  • A vállalat kitűzéseinek megfelelő megtakarítási lehetőségek kiaknázása
  • Eseti szerződések elkészítése, menedzselése
  • Belső vevők beszállítókkal kapcsolatos panaszainak vagy észrevételeinek kivizsgálása
  • Anyagszállítás, logisztikai lebonyolítás
  • Készletek ellenőrzése, dokumentálása, kiadása az egyes munkaállomások részére
  • Szupermarket-rendszer jellegű kiszolgálás az egyes munkaállomásokon
  • Folyamatos készletfigyelés és újrarendelés
  • Készlet nyilvántartási dokumentációk készítése, kezelése

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki terület)
  • Korábbi munkatapasztalat hasonló területről
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magasfokú precizitás, igényesség, folyamatos fejlődés
  • Vállalat-központú látásmód
  • Határozott, érdekérvényesítő készség
  • Hosszabb távban való gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Piacképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú munka lehetőség
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Céges autó biztosítása munkaidőben történő használatra
  • Segítség a betanuláshoz, fejlődéshez
  • Karrier lehetőség

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket az alábbi e-mail címre küldjék el.

A jelentkezés feltétlenül tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok és korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével (europass, vagy hasonló struktúra)
  • Arckép feltüntetése az életrajzban
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)
  • Opcionálisan motivációs leveleket is szívesen fogadunk

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk.

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol