www.cvonline.hu

Beszerzési és kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Beszerzési és kereskedelmi munkatárs munkatársat keres.

Feladatok:
• Kapcsolatfelvétel, kapcsolatépítés és kapcsolattartás az ügyfelekkel,     beszállítókkal
• Árkalkulációk, jelentések és kimutatások készítése
• A projektek előkészítése és kezelése a folyamat elejétől a végéig
• Árajánlatok készítése és nyomon követése
• A logisztikai folyamatok optimalizálása a gyártótól a végső szállítási     címre
• A bejövő megrendelések, ajánlatkérések kezelése
• A beérkező dokumentációk ellenőrzése
• Eseti külföldi utazások (repülővel és/vagy autóval), a cég képviselete   üzleti találkozókon, konferenciákon és rendezvényeken
• Szoros együttműködés az ügyvezetéssel, a pénzüggyel és a raktárral

Elvárások:
• Pontosság, részletekre való odafigyelés
• Hatékony tárgyalási készség
• Irányítási, szervezési és együttműködési készség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
• A prioritások megfelelő kezelése
• Képesség a projektek szűk határidőre történő teljesítésére
• Csapatjátékos
• Képesség a hatékony munkakapcsolat kialakítására a szállítókkal és     vevőkkel
• Kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office, főként Microsoft       excel)
• B kategóriás vezetői engedély

Előny:
• Bármely egyéb európai nyelv ismerete
• Telekommunikációs ipari tapasztalat
• Műszaki vagy mérnöki háttér, elektronika, elektrotechnika, IT vagy     telekommunikáció előnyben részesítve

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés+jutalék
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Nagytarcsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő