www.cvonline.hu

Beszerzési és kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Beszerzési és kereskedelmi asszisztens pozíció

Budapest, X. kerületi  26 éve működő tóépítési anyagokat-eszközöket fogalmazó nagykereskedelmi cég keres BESZERZÉSI ÉS KERESKEDELMI pozícióra munkatársat az alább feladatokra, ill. feltételekkel:

Feladatai:

  • Beszállítókkal,való kapcsolattartás e-mailen és telefonon (információkérés, adatok pontosítása)
  • Kapcsolattartás és egyeztetés Cégünk partnereivel (telefon, email)
  • Megrendelések rögzítése,
  • Bizonylatok készítése,
  • Pénztár kezelés,
  • Személyes vevőkiszolgálás ügyfélforgalmi irodánkban
  • Együttműködés akciók, hirdetések előkészítésében, szerkesztése, javítása
  • Riportok, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Adatbevitel és adatkarbantartás a rendszerekben
  • Az áruforgalmi rendszerben a szállítói és cikkadatok karbantartása,
  • Ár összehasonlítások
  • A beszerző munkájának adminisztratív jellegű támogatása
  • Ad hoc feladatok melyeket felettese ad ki (pl. szervezési, ügyintézői, )
  • Együttműködés és kommunikáció más kollégákkal, üzletágvezetőkkel

Amit várunk:

Szakmai elvárás

  • Preferáltan gazdasági vagy kereskedelmi területen szerzett közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves beszerzői-kereskedelmi asszisztensi tapasztalat (multinál szerzett ilyen irányú tapasztalat előny)
  • Értékesítési tapasztalat és/ vagy kiváló kereskedelmi érzék előny
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (szó és írásbeliség)
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, power-point)
  • Tapasztalat ajánlatírásban (jó fogalmazási készség) előny
  • Rendszerszemlélet (képes rendszerben gondolkodni)
  • Analitikus gondolkodás
  • Feladatokat képes fontossági sorrendben rangsorolni és kreatívan ellátni
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Vevőközpontúság
  • Jó meggyőző és problémamegoldó készség
  • Készség az univerzális munkára

Emberi elvárások

  • kitartás
  • vezetőjének munkáját 100%-ban támogatja
  • kreatív probléma megoldás
  • stressz tűrő képesség
  • kedves őszinte empatikus személyiség,
  • lojalitás
  • önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • gyors a végrehajtandó feladatok elvégzésében (értékes végtermék a munkájának eredménye, azaz a kiadott feladat maradéktalan elvégzése)
  • termelékeny munkavégzés
  • megbízható
  • szervezettség, rugalmasság,
  • képesség saját munkájának hatékony és felelősségteljes megszervezésére,
  • kollegiális csapatban is de önállóan is képes munkát végezni hatékonyan

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, állandó jellegű munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Egy tapasztalt, de fiatal csapat szakértelme és támogatása.

Jelentkezés:  fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol