www.cvonline.hu

Beszerzési és értékesítői pozíció

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Budapest, X. kerületi  26 éve működő nagykereskedelmi cég keres piaci felfutás alatt álló esővízgyűjtési és hasznosítási eszközök és rendszerek továbbá  forgalomtechnikai anyagok – eszközök  BESZERZÉSÉRE ÉS ÉRTÉKESÍTÉSÉRE, technikai ismeretekkel, kiváló kereskedelmi érzékkel és vezetői készséggel is rendelkező    „mérnök-közgazda” felkészültségű / szemléletű munkatársat az alábbi feladatokra, ill. feltételekkel:

Feladatai:

  • A fenti termékkörök projekt szintű érékesítése:
    • termékek beszerzése,
    • folyamatos készletfigyelés,
    • Vállalatirányítási rendszerben cikk és szállítói adatbevitel és adatkarbantartás (új termékek/beszállítók felvitele, megszűnő termékek/beszállítók deaktiválása, stb., árak módosítása)
    • Termékek biztonságtechnikai adatlapjainak elkészítése és karbantartása
    • Termékek árképzése, árlisták készítése,
    • Kapcsolattartás, forgalom növekedésének elérése, egyeztetés Cégünk meglévő partnereivel (telefon, email),
    • Új értékesítési csatornák megkeresése,
    • Ajánlatadás,
    • Marketing anyagok készítése
      • beépítési útmutatók fordítása, magyar nyelven történő elkészítése
      • termékleírások fordítása idegen nyelvről magyarra,
      • PR cikkek, hirdetési anyagok szövegezése,
    • Vevői szerződések elkészítése,
    • Vevői nyílt napok szervezése, megtartása,
    • Kiállításokon termékek képviselete, tárgyalásokon való részvétel
  • Beszállítókkal, való kapcsolattartás e-mailen és telefonon (információkérés, adatok pontosítása)
  • Személyes vevőkiszolgálás ügyfélforgalmi irodánkban
  • Megrendelések rögzítése,
  • Bizonylatok készítése,
  • Együttműködés akciók, hirdetések előkészítésében, szerkesztése, javítása
  • Riportok, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése,
  • Ár összehasonlítások
  • Ad hoc feladatok amelyeket esetenként az ügyvezetés ad ki
  • Jó együttműködés és kommunikáció más kollégákkal, vezetőkkel

Amit várunk:

Szakmai elvárás

  • Gazdasági / kereskedelmi és/vagy műszaki területen szerzett ( „mérnök-közgazda” felkészültségű / szemléletű) közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat és kiváló kereskedelmi érzék
  • Tárgyaló képes angol vagy német nyelvtudás (szó és írásbeliség)
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, power-point)
  • Tapasztalat ajánlatírásban (kifejezetten jó fogalmazási készség)
  • Rendszerszemlélet (képes rendszerben gondolkodni)
  • Analitikus gondolkodás
  • Feladatokat képes fontossági sorrendben rangsorolni és kreatívan ellátni
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Vevőközpontúság
  • Jó meggyőző és problémamegoldó készség
  • Készség az univerzális munkára,
  • Vezetői készség

Előny:

  • Közép-, vagy felsőfokú kereskedelmi-közgazdasági végzettség
  • Műszaki („Mérnök-közgazda” ) végzettség / felkészültség , gyakorlat és/vagy kiváló műszaki érzék
  • Beszerzői tapasztalat előny
  • Vezetői ambíciók

Emberi elvárások

  • önálló-kreatív munkavégzés
  • kitartás
  • kreatív probléma megoldás
  • stressz tűrő képesség
  • kedves őszinte empatikus személyiség,
  • lojalitás
  • önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • gyors a végrehajtandó feladatok elvégzésében (értékes végtermék a munkájának eredménye, azaz a kiadott feladat maradéktalan elvégzése)
  • termelékeny munkavégzés
  • megbízható
  • szervezettség, rugalmasság,
  • képesség saját munkájának hatékony és felelősségteljes megszervezésére,
  • kollegiális csapatban is de önállóan is képes munkát végezni hatékonyan

Amit kínálunk:

  • Biztos pénzügyi- tulajdonosi hátterű, bevezetett piaci pozíciójú munkahely
  • Önmegvalósítást lehetővé tévő, hosszú távú munkalehetőség
  • Kreatív és termelékeny munkát elismerő-díjazó jutalékos rendszerre épülő juttatások
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
  • Bejelentett munkaviszony

Jelentkezés: fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol