www.cvonline.hu

Beszerzési és értekesítési munkatárs (CVO_14/8_GU_EK/VK)

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 500 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(GU: gumiipari termékek gyártása)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Gazdasági területen, gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban, angol nyelv ismerete előny.
  • Számítógépes ismeretek: MsWord, Excel, PowerPoint.
  • SAP ismerete előny.

Feladatai:

  • Termeléshez szükséges alap- és segédanyagok megrendelése.
  • Kiszállítások tervezése és lebonyolítása.
  • Készletfigyelés.
  • Számlák ellenőrzése.
  • Reklamációk kezelése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Vevői megrendelések feldolgozása és kezelése.
  • Kapcsolattartás a németországi anyavállalattal

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint német nyelven a hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címekre várjuk.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német