www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ELŐADÓ

  • A hirdetés 885 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Önálló Beszerzési Csoportja

 munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Beszerzési igények összesítése, elemzése, értékelése,
  • Összevonható beszerzési volumenek felismerése, javaslattétel összevont pályázatírások lebonyolítására,
  • Operatív beszerzés feladatok ellátása,
  • Szerződések megkötése, a szerződésszerű számlázás ellenőrzése, a szerződések kezelése, utógondozása,
  • Társasági szintű ajánlatkérések, komplett pályáztatások lebonyolítása, keretszerződések, vállalkozási és szállítási szerződések előkészítése,
  • Részvétel a beszállítók előminősítésében, értékelésében, folyamatleírások, ügyrendek, szabályzatok készítésében, részvétel az auditokon,
  • Beszállítók nyilvántartása, szállítói adatbázis folyamatos frissítése, szállítók minősítése,
  • Szerződések SAP-ban történő rögzítése.

Feltételek:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Jogi, közbeszerzési ismeretek.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2015. február 18.-ig DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő