www.cvonline.hu

Beszerzési csoportvezető

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Beszerzési csoportvezető munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

  • Beszerzési feladatok szakmai támogatása;
  • Junior beszerzők mentorálása, coacholása, munkájának felügyelete;
  • Belső funkciókhoz (beszállítói minőségügy, szállítás, MSDS) köthető kapcsolattartás a beszállítók számára;
  • Felelős a Business Unit-ok beszállítóival megkötött megállapodásokért;
  • A szervezet képviselete a beszerzési vezető távollétében;
  • BSC (Balanced Scorecard) mérőszámok nyomon követése, fejlesztése, kritikus esetek jelentése;
  • Javító intézkedések vezetése a beszerzés területén;
  • Beszerzési szakértelem biztosítása a gyártás és az új termékek bevezetését végző csapatoknál;
  • Senior szintnek megfelelő felelősségi kör, vezetői és mentor szerep.

Képzettség típusa:

Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol és német/francia/spanyol nyelv ismerete;
  • Legalább 6 éves, hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat;
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Fémek beszerzésében szerzett tapasztalat.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02Bcsv

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő