www.cvonline.hu

Beszerzési csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.14.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Pozíció leírása / Job description

- A direkt anyag beszerzési csoport vezetése
- Csoportban dolgozó kollégák fejlesztése, céljainak meghatározása
- Beszerzési folyamatok optimalizálása a vállalati célokkal és a globális beszerzési szervezet elvárásaival összhangban
- Beszerzéshez kapcsolódó KPI-ok tervezése (megtakarítás, Replenishment time, On time delivery, stb.) megvalósulásának biztosítása, státusz rendszeres jelentése
- A vállalat termelési anyag beszállítóira vonatkozó beszerzési stratégiájának kialakítása a központi Kategória Menedzsmenttel együttműködve
- A meghatározott stratégia mentén történő beszerzési tevékenység megszervezése, felügyelete

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú (gazdasági, műszaki, kereskedelmi) végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Stratégiai beszerzés területén szerzett min. 3-5 év releváns tapasztalat gyártás/termelési szektorban
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- Jó probléma megoldó képesség
- Nyitottság, rugalmasság
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatjátékos attitűd
- SAP vállalaítirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások (cafeteria)
- Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
- Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
- Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Csoportvezető

HSA Kft.

Csoportvezető Feladatok: A gyártásai folyamat e...
Jász-Nagykun-Szolnok

BESZERZÉSI KOORDINÁTOR

DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. Önálló ...
Vác, Budapest, Pest

Karbantartó csoportvezető

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Üllő