www.cvonline.hu

Beszerzési csoportvezető

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Feladatok:

  • A globális beszerzési stratégiák helyi implementálása, helyi beszerzési stratégiák kialakítása, és bevezetése az Egyéb termelési anyagok és szolgáltatások (Manufacturing Goods and Services) kategóriában
  • Az implementált beszerzési stratégiák folyamatos utókövetése és optimalizálása.
  • Részvétel a Beszerzési szervezet megtakarítási, cash flow - és egyéb folyamat optimalizálási terveinek kidolgozásában és ezek végrehajtása.
  • Alkalmanként részvétel egyes nemzetközi Beszerzési projektekben.
  • Piackutatási tevékenység végzése, potenciális új szállítók felkutatása és azonosítása.
  • Felhasználók támogatása a specifikációk (URS-ek) kidolgozásában.
  • RFx folyamatok szervezése a felhasználói specifikációk alapján.
  • Beszállítói szerződések előkészítése a jogi osztállyal együttműködve.
  • Szorosan együttműködik a vállalaton belüli funkcionális területek képviselőivel illetve a Globális Beszerzési szervezet kategória-menedzsereivel
  • Az általa vezetett helyi kategória-beszerzői csapat operatív irányítása, szakmai felügyelete, teljesítményértékelése, folyamatos fejlesztése.
  • Munkavégzés helye: a Teva magyarországi gyártó telephelyei, Gödöllő illetve Debrecen

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magas szintű etikai hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő