www.cvonline.hu

BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 103 napja lejárt

Sematic Group a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják az automata felvonóajtók, komplett felvonók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását.
www.sematic.com
Dinamikusan fejlődő cégünk keres elhívatott, gyakorlatias és eredményorientált jelöltet

Feladatok:

  • A beszerzési asszisztensek és az indirekt beszerző munkájának koordinálása és támogatása
  • A termelési és karbantartási anyagok, szolgáltatások rendelésének koordinálása
  • Beszállítói és alapanyag törzs, árlista karbantartása, új változások és bevezetések kezelése
  • Késések nyomon követése, sürgetése
  • Napi analízis koordinálása és elemzése alapján rendelések kiadása
  • Belső gyártott tételek kiszervezési folyamatában való részvétel
  • Külföldi beszállítók termékeinek közeli forráshoz való lokalizálása
  • Hóvégi zárások támogatása

Elvárások:

  • Gyártó cégnél, beszerzési területen szerzett minimum 3 éves beszerzői és vezetői tapasztalat
  • Beszerzési projektekben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő munkakör

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a következő email címre küldje el.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő