www.cvonline.hu

Beszerzési Csoportvezető

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban!

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Feltérképezi a beszállítói piacot, részt vesz a velük folytatott tárgyalásokon, kiválasztásban, valamint a szerződések megkötésében
  • Nyomon követi a beszerzések költségeit és gondoskodik a tervezett értékek betartásáról, ellenőrzi a beszerzés folyamatát
  • Vizsgálja a piaci trendeket, és kiválasztja a Cég számára legoptimálisabb ajánlatot
  • Hatékonyan irányítja a teljes beszerzési tevékenységet
  • Konstruktív ötletekkel továbbfejleszti a beszerzési folyamatokat

Elvárások:

  • Tapasztalat széleskörű beszállítói kör kezelésében
  • Szükség esetén döntéseket hoz és döntéseiért vállalja a felelősséget
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Kimagasló tárgyalókészség, komplex gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti étkezés
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban
  • Előrelépési lehetőség

Előnyt jelent:

  • 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.