www.cvonline.hu

Beszerzési csoportvezető (Sz11bcs)

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Beszerzési csoportvezető

Sz11bcs

Fejér megyei multinacionális termelő vállalat megbízásából keresünk Beszerzési csoportvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Beszerzési csoport irányítása, fejlesztése;
  • Beszerzést érintő stratégiai döntések támogatása, végrehajtása;
  • Csoportjával biztosítja a termeléshez szükséges beszerzett anyagok igény szerinti rendelkezésre állását;
  • A beszállítók fejlesztési programját kidolgozza és végrehajtja;
  • Részt vesz készletelemzésben és a készletprogram kidolgozásában, implementálásában;
  • Együtt működik minőségi és pénzügyi problémák megoldásában.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség, logisztikai vagy műszaki területen;
  • Angol és magyar nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Beszerzési, logisztikai ismeretek (MRP), hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Vevőorientált szemlélet;
  • MS Office magas szintű alkalmazása;
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó-képesség.

Előny:

  • Beszerzési vagy egyéb logisztikai területen szerzett csoportvezetői tapasztalat;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete;
  • Oracle ismerete, Lean tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő