www.cvonline.hu
Beszerzési csoportvezető (Referenciaszám: PJ3783)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.04.
Jelentkezési határidő: 2015.10.07.
Hirdetés azonosító: 958904
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Beszerzési csoportvezető

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Beszerzési csoport irányítása és fejlesztése
- Beszerzést érintő stratégiai döntések támogatása, végrehajtása
- Csoportjával biztosítja a termeléshez szükséges beszerzett anyagok igény szerinti rendelkezésre állását
- A beszállítók fejlesztési programját kidolgozza és végrehajtja
- Részt vesz készletelemzésben és a készletprogram kidolgozásában, implementálásában
- Együttműködik minőségi és pénzügyi problémák megoldásában

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (Logisztika/műszaki terület)
- Tárgyalási szintű angol és magyar nyelvtudás

- Beszerzési területen szerzett minimum 4-5 éves munkatapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- Vevőorientált szemlélet és magas stressztűrő képesség
- Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Haladó szintű számítógépes és adatbázis kezelési ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.