Beszerzési csoportvezető - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1805)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2017.03.04.
Hirdetés azonosító: 1099568

Elvárások:

  • Gazdasági területen szerzett Bsc/Msc végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség
  • Rendezett és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság

Feladatok:

  • Senior szinttel együtt járó felelősségek ide értve a vezetést és mentorálást
  • A cég képviselete a beszerzési vezető hiánya esetén
  • Stratégiai célok biztosítása
  • Junior beszerzők vezetése, mentorálása
  • BSC elvek mentén fejlesztés, nyomon követés és riportok készítése
  • Nemzetközi beszállítókkal való kapcsolattartás (beszállítói minőségbiztosítás, kiszállítás, MSDS)
  • Kritikus beszállítókkal való kapcsolattartás, komplex BU rendszer kialakítása
  • Szervezet képviselete a beszerzési vezető távollétében
  • Javító intézkedések eszközellése a beszerzések tervezési fázisában
  • Beszerzési tervek megvalósítása
  • Tapasztalatok megosztása a termék/program launch teamekkel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1805s referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő