www.cvonline.hu

Beszerzési csoportvezető - INTS/9/88

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk számára keresünk agilis, tapasztalattal rendelkező kollégát

Beszerzési csoportvezető

pozícióba

Ref.: INTS/9/88

Feladatok

  • A beszerzési asszisztensek és az indirekt beszerző munkájának koordinálása és támogatása
  • A termelési és karbantartási anyagok, szolgáltatások rendelésének koordinálása
  • Beszállítói és alapanyag törzs, árlista karbantartása, új változások és bevezetések kezelése
  • Késések nyomon követése, sürgetése
  • Napi analízis koordinálása és elemzése alapján rendelések kiadása
  • Belső gyártott tételek kiszervezési folyamatában való részvétel
  • Külföldi beszállítói kapcsolattartás
  • Hóvégi zárások támogatása

Elvárások

  • Gyártó cégnél szerzett minimum 3 éves beszerzői  munkatapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Precizitás

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • kihívást jelentő munkakör

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Nyíregyháza