www.cvonline.hu

Beszerzési-beruházási munkatárs

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 910832

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA
A Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Munkavégzés az alábbi három terület egyikén:

  • Facility Management - kiértékelések készítése, standard vállalkozói szerződések előkészítése, megkötése, ügyviteli szoftverek kezelése
  • Beschaffung (technikai beszerzés) - technikai berendezésekkel, céges autó flottával, hotelekkel kapcsolatos dokumentumok rendszerezése, kezelése
  • Bau (építészet, expanzió) - az iroda elérhetőségének biztosítása, partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás, új beruházásokkal kapcsolatos ügyintézések, pályáztatásokban való részvétel

Egyéb feladatok:

  • általános adminisztrációs feladatok (irodavezetés, adatnyilvántartás); utazásszervezés, időpont-egyeztetés
  • rendszeres kapcsolattartás a német központtal
  • prezentációk előkészítése (német nyelven)
  • fordítás, számlaellenőrzés
  • megrendelések előkészítése (karbantartási, egyéb munkák)
  • a szakterülethez kapcsolódó projektekben való részvétel

Profil:

  • felsőfokú német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • 1-2 éves, műszaki területen, asszisztenciában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel)
  • kiváló analitikus képesség, elemző és problémamegoldó szemléletmód
  • jól szervezett munkavégzés, jó időbeosztási képesség
  • kritikus helyzetekben is strukturált, megoldás-orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos és színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes fizetés
  • étkezési hozzájárulás, Erzsébet-utalvány
  • 100 %-os utazási támogatás (tömegközlekedés)

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai, végzettsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal, küldje el pályázatát az alább megadott postai elérhetőségre, vagy adja le jelentkezését online felületünkön!

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja