www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztensi

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

Dunaharaszti telephelyű kereskedelmi cég

beszerzési asszisztens

pozícióra

 keres gyakorlattal, minimum középfokú végzettséggel, középfokú angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Cégünk vasalatokkal foglalkozik.

Főbb feladatok bővebben:

  • a meglévő beszállítóinkkal történő kapcsolattartás
  • ajánlatkérések, rendelések elkészítése
  • a beszerzések teljes körű ügyintézése
  • műszaki fordítás
  • beszállítói teljesítés ellenőrzése, hibás beszállítói teljesítéssel kapcsolatos reklamációk kezelése,
  • fuvarszervezés
  • Raktárkészlet nyilvántartása, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a raktárral, készletek figyelemmel kísérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • magas szintű MS Office tudás (Excelt teszteljük!)
  • jó kommunikáció képesség
  • műszaki érzék- elengedhetetlen a napi szintű munkavégzéshez.-
  • precizitás
  • jó stressztűrő képesség, rugalmasság, logikai érzék
  • hajlandóság termékeink megismerésére.

Előny:

  • Beszerzés területén szerzett tapasztalat

Kérném a fizetési igényt feltüntetni szíveskedjenek!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol