www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 583 napja lejárt

A Baromfiudvar 2002 Kft bővülő feladatok ellátására

munkakörbe

várja mindazok jelentkezését,akik szívesen részt

vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt

feltételeknek.

Feladatok:

  • Árrögzítés
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Napi szintű rendelésekkel kapcsolatos feladatok
  • Készletek figyelése
  • Értékesítést elősegítő havi szinten megjelenő újság készítésében való aktív részvétel
  • Közbeszerzési pályázatokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Reklamációk kezelése, árellenőrzés
  • Kapcsolattartás a tárosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező program)
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Logikai és analitikai készség
  • Önálló munkavégzés, csapatmunka, terhelhetőség

Előnyt jelent: élelmiszer-beszerzés területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben, felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre, 2015. október 20–ig

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő