www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 500 napja lejárt
Munkavégzés helye

Rácalmás / Dunaújváros

Feladatok
  • Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása
  • Belső rendszeren keresztüli rendelések
  • Szállítások ütemezése
  • Számlák ellenőrzése
  • A feladatkörrel járó egyéb adminisztratív teendők ellátása
  • A csoportvezető munkájának támogatása
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, külkereskedelmi)
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Excel magasfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő