www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 965475
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk beszerzési asszisztens pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

A munkakör célja indirekt áruk és szolgáltatások beszerzési folyamatának támogatása a Regonális Kategória menedzserek és Beszerzési Menedzser irányításával szakmailag magas színvonalú és költséghatékony beszerzés érdekében.

  • Indirekt áruk és szolgáltatások legoptimálisabb ár/érték arányú beszerzésének támogatása
  • Riporting, adatgyűjtés, feldolgozás, dokumentáció
  • A beszerzési tárgyalások és megállapodások időben történő lebonyolításának támogatása
  • Az üzleti részlegekkel és a beszállítókkal való együttműködés támogatása, valamint a kapcsolattartás biztosítása annak érdekében, hogy az új áruk és szolgáltatások beszerzése stratégiailag megfelelően történjen
  • Beszállítók értékelése és a beszállítói piac folyamatos nyomon követése
  • Beszállítók kiválasztásának, minősítésének, adatbázis csökkentésének, valamint a teljesítmény értékelésének támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat indirekt beszerzés területén (kategória menedzsment tapasztalat előny)
  • Minimum középszintű angolnyelv-tudás (egyéb K-K-E-i nyelvtudás előny)
  • MS Windows felhasználói szintű ismerete (JDE E1 & Ariba ismeret előny)
  • Legmagasabb szintű etikai normáknak való megfelelés
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Adatelemző és analitikus készség
  • Precizitás
  • Szervező készség
  • Önállóság
  • Határozottság

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívások
  • Karrier és fejlődési lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése