www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 630 napja lejárt
Partnercégünk:

Reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú nagyvállalat

Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget

Munkavégzés ideje:

Hétfőtől- Péntekig, 8:30-17:00

Feladatok:
  • Beszerzési vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Cikkrögzítés Navision rendszerben
  • Szállítók rögzítése Navision rendszerben
  • Rendelések rögzítése Navision rendszerben
  • Táblázatok, elemzések készítése
  • Számlaellenőrzések
  • Részvétel az időszakos katalógusok készítésében
Elvárások:
  • Kereskedelmi/marketing végzettség
  • Kereskedelmi/marketing tapasztalat
  • Asszisztenciában, adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv aktív, legalább kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete (különösen Excel)

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő