www.cvonline.hu

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 588 napja lejárt

 A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.

Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk
pozícióba.

Elvárások:

  • Középfokú logisztikai/vámügyintézői végzettség
  • Beszerzésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Vámügyintézésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikatív angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete előny
  • Kiváló együttműködési képesség

Feladatok:

  • Árajánlatok, megrendelések kezelése
  • Árubeérkezések nyomon követése, adminisztrálása
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok, segédanyagok beszerzése
  • Külföldi és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás (telefon, e-mail)
  • Import szállítmányozási és vámkezelési megbízások előkészítése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a gyártással és a társosztályokkal

Munkavégzés helye:

Vác

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő