www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 675 napja lejárt

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkaidő: teljes
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal

Feladatok:

  • Aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó munkafolyamatok támogatásában
  • Adminisztratív teendők ellátása, dokumentumok kezelése, feldolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Napi ügyek intézése, időpont-egyeztetés
  • Készletfigyelés, igény szerinti rendelések összeállítása, leadása, adminisztrálása
  • Rendelések menedzselése a hatékony termelés és maximális eredmények biztosításához
  • Szoros együttműködés az értékesítőkkel
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használata

Elvárás:

  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • IT termékek ismerete legalább alap szinten
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Hajlandóság új dolgok megtanulására
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Import ügyintézést bonyolít, dokumentál
  • Új beszállítókat kutat fel, kedvezőbb beszerzési forrásokat keres.

Előny:

  • Felsőfokú kereskedelmi/közgazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Lendületes csapat

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol