www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében azonnali kezdéssel, Budapest XIV. kerületi munkahelyre keresünk

munkakörbe munkatársat.

 Feladatok:

  • Beszerzési igazgató munkájának támogatása (PA feladatok)
  • Termékcsoportok kezelése, döntések teljeskörű előkészítése
  • Elemzések, riportok készítése, adatbázisok kezelése, frissítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat, asszisztensi, adminisztratív területen
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Francia nyelv ismerete
  • Élelmiszeripar területén szerzett gyakorlat
  • Nyílt vendéglátóiparban, ill. közétkeztetés területén szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzések
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Kölcsönös elégedettség esetén későbbiekben termékmenedzseri pozíció betöltése

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol