www.cvonline.hu
Beszerzési asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.02.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 925425
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, dunaújvárosi székhelyű megbízónk számára keresünk az BESZERZÉSI ASSZISZTENS poízcióra kollégát azonnali kezdéssel:

Feladatok
- Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
- A készletgazdálkodás és az importálás folyamatainak összhangjának ellenőrzése
- Az importáláshoz kapcsolódó tevékenységek jobbá, olcsóbbá és gyorsabbá tételéhez javaslatok fejlesztések kigondolása kidolgozása
- A folyamatos termelés biztosítása a megfelelő anyagok, berendezések áramoltatásával
- Felméri a lehetséges problémákat és azokat felmerülésük előtt megoldja
- Meglévő és új partnerekkel kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok ellátása ( pl. könyvelési és adatközlési riport )

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Középfokú, aktív angol nyelvismeret
- Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)
- Önálló munkavégzés
- Szabálykövetés
- Jó probléma megoldó és elemző képesség
- Proaktív gondolkodás, dinamizmus

Előny:
- Vámügyintézői képesítés