www.cvonline.hu

Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 921 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 100 kirendeltséget üzemeltető és 1700 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

 Cégünk budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Az Unix Autó Kft. meglévő ügyfeleinek, magas szintű kiszolgálása
  • Megrendelések, megkeresések feldolgozása
  • Napi szintű kapcsolattartás a belföldi és külföldi szállítókkal
  • Az értékesítők munkájának aktív támogatása
  • A beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magas szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló logikai és problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Precizitás (határidők és prioritások tekintetében)
  • Minimum felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Román vagy szlovák nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő